לוגו - עתלית
 פניה ישירה למזכיר הישוב   04-9840035
חירום 


דוא"ל / נייד / טלפון:
סיסמה:
זכור אותי שכחתי סיסמה


 
 

 

עסקים מביאים עסקים 

מיזם חדש ופורץ דרך של מרכז מעברים כרמל-מנשה, הועד המקומי בעתלית ובעלי עסקים מהיישוב

בימים אלו מתגבשת תכנית לפיתוח העסקים והיזמות בקרב קהילת בעלי העסקים תושבי עתלית.

התכנית יצאה לדרך כפועל יוצא של שותפות אסטרטגית בין מספר גורמים, ביניהם מרכז מעברים - מרכז התעסוקה של המועצה האזורית חוף הכרמל, הנהלת הישוב ומספר רב של עסקים בישוב הנמצא בתהליכי פיתוח מואץ ובשנים הקרובות עתיד להכפיל את מספר תושביו.

מטרת המיזם המרגש והחדשני היא לקדם ולסייע לעסקים בעתלית, לייצר שפה משותפת וערבות הדדית בין בעלי העסקים, ולמתג את היישוב כמוביל ופורץ דרך תוך גיבוש "גאוות יחידה" ועוצמה כלכלית.

קבוצת העסקים שנבחרה להוביל את התהליך החדשני מורכבת מכ- 20 בעלי עסקים, כל אחד בתחומו ביניהם: עורכי דין, מעצבי פנים, מטפלים הוליסטים, יועצי שיווק ופרסום, גרפיקאים ועוד.

אחת לחודש נפגשת קבוצת העסקים המובילה לחשיבה משותפת ועשייה עסקית-קהילתית ומתכננת את צעדיה לקראת תכנית שנתית של עשייה ופיתוח ביישוב שתכלול בין השאר: עידוד רכש ותוצרים מקומיים, מיתוג, פרסום ושיווק בעלי עסקים, רכישה משותפת מספקים לעידוד הוזלת עלויות, ירידים ושווקים מקומיים ועוד.

בעלי עסקים ויזמים מהישוב מוזמנים להצטרף אלינו לעשייה פורצת דרך זו.

לקבלת פרטים ניתן לפנות לענת רוזנבלט רכזת יזמות או למוריה שטיין-ברבי עו"ס קהילתית תעסוקתית במרכז מעברים בטל' 04-7709536/38/42.

דורשי עבודה וגם בעלי עסקים בעתלית מוזמנים לגלוש לאתר האינטרנט החדש של מרכז מעברים, לחפש עבודה בקלות, ולפרסם כל משרה פנויה ללא עלות ולהנות מסל השירותים שאנו מציעים לכם התושבים

 
בברכה
אלי טל
מזכיר עתלית 


 

[חזרה לראש העמוד] [הדפס]
|מפת אתר|אפיון וניהול הקמת האתר Ofra Moses-Magal|תקנון שימוש באתר|
הצהרת נגישות
אתר לקיבוץמופעל במערכת קהילהנט רשת חברתית תפעולית לארגונים, אגודות, קיבוצים וישובים
כל הזכויות שמורות לקהילה-נט פתרונות תוכנה בע"מ 2003-2018 (c)