לוגו - עתלית
 פניה ישירה למזכיר הישוב   04-9840035
חירום 

ראשי >> בתי עסק
הכל אחראמנות ועבודת ידביגוד ואופנהבריאות וטיפוליםגני ילדים ובתי ספרחנויות ומרכוליםמסעדותמקצועות חופשייםספורטפנאי ונופשפעילויות הפעלות וסדנאותקונדיטוריות ומאפיות
אופסילון עיצוב ומיתוג
איש קשר: יפאת שפי
מיקום: עתלית
טלפון: 0508336636
טלפון נוסף: 0508336636
אתר: http://www.opsilon.co.il
פייסבוק: [כניסה לאתר]
דוא"ל: sales@opsilon.co.il
 
שם מלא
טלפון
מספר נייד
דואר אלקטרוני
תוכן ההודעה


הקלד את הספרה "ש מ ו נ ה"
אופסילון מציעה אסטרטגיה שיווקית, קונספט, זהות מותג עיצוב גרפי ועוד...
אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו.
כל פרויקט מוצלח חובה בתוכו רעיון מוצלח ומצריך גישה מקצועית ובריאה בין הצדדים לטובת הפרויקט.
מיתוג
אנו מפתחים את שפת המותג שעוזר למותג להתבטא בקול לאורך כל אורך מחזור החיים. בשנות המידע, הטכנולוגיה והתקשורת רק אלו מובילים למטרת ייצור משהו חדש.
ווב & מובייל
יישומים עבור התקנים ניידים הופכים מיום ליום דרך אטרקטיבית יותר ויותר למציאת לקוחות חדשים, הגדלת מכירות ושיפור תדמית חברה. אנו רוצים לתכנן, לעצב, לפתח, ולהשיק את יישומי האינטרנט באתר & הנייד שלך עם הנוכחות הגבוהה ביותר.
ממשק / חווית משתמש
כל הרעיונות הטובים ביותר נראים בלתי אפשריים ליישם בעתיד הקרוב. בצומת של סיפורים יצירתיים, עיצוב גרפי וטכנולוגיה, שמנו את המשתמשים בלב חוויה חדשנית, ייחודית ושיפור. כל ההפקות שלנו מונחות על ידי מצוינות מבחינת תוכן, חווית משתמש, עיצוב ממשק ופיתוח.
דפוס
מתויות לבקבוקים ועד שלטים וכרזות רולר, אופסילון מונעת בעיקר על ידי רעיונות טובים וסיפורים יפים. אנו מוקירים אותם בזהירות רבה על מנת לעצב את החוויה הטובה ביותר עבור כל לקוח.
אינטראקטיב
אנו מציעים חזון ייחודי, יצירתי, וטכני. החל הרעיון הראשוני שלך, נתמיד באותה עוצמה לכל אורך הדרך עד ההשקה הגדולה! ככה אנחנו רואים את ההזדמנות של יצירת חוויות מרתקות עבור המשתמשים
בשילוב ידע וניסיון, כאשר כל אחד מקבל הזדמנות להשמיע את קולו ולשתף את רעיונותיו הפרויקט זוכה לתוצאות פרודוקטיביות והרבה יותר...
זו ההנאה שלנו לשתף את הלקוחות שלנו בידע שלנו, בדיוק כפי שהם משתפים אותנו. בגלל זה אנחנו שמחים שמצאת את הדרך אלינו. אנחנו מזמינים אותך לצפות בפרוייקטים שלנו באתר www.opsilon.co.il ולהתרשם ממאגר הרעיונות שלנו מהעיצובים ומהתוצרים ככלל.
 
נשמח לסייע ולהתראות - בברכת עשיה פוריה,
יפאת שפי 
|מפת אתר|אפיון וניהול הקמת האתר Ofra Moses-Magal|תקנון שימוש באתר|
הצהרת נגישות
אתר לקיבוץמופעל במערכת קהילהנט רשת חברתית תפעולית לארגונים, אגודות, קיבוצים וישובים
כל הזכויות שמורות לקהילה-נט פתרונות תוכנה בע"מ 2003-2018 (c)